• Wpisów: 212
  • Średnio co: 15 dni
  • Ostatni wpis: 7 lat temu, 21:58
  • Licznik odwiedzin: 57 873 / 3252 dni
 
magdalenkacm
 
Chcę Wam przedstawić problem z jakim stykamy się na co dzień, o fluorze pisałam już we wcześniejszym poście.

Udostępniam Wam wycięty kawałek z filmu ' Esoteric Agenda' , który przedstawia nam szkodliwość aspartamu i fluoru w produktach spożywczych:


Proszę i apeluję do Was młodych , abyście się nauczyli czytać wszystkie składy produktów i eliminować te produkty, które szkodzą naszemu zdrowiu, oczywiście pod warunkiem, że chcecie być zdrowi inteligentni i cieszyć się tym wszystkim czym się interesujecie.
Mam nadzieje,że większość z Was tego chce!

Niedawno w sklepie mój tato kupił napój WOSANA NIEGAZOWANY O SMAKU KIWI- WINOGRONA-LIMETKI, oczywiście nie czytał składu, gdzie jest napisane:
woda, cukier , kwas cytrynowy (regulator kwasowości), guma arabska (stabilizator), aromoaty,  TARTAZYNA I BŁĘKIT BRYLANTOWY FCF, benzoesan sodu i sorbitan potasu (substancje konserwujące).
TARTAZYNA MOŻE MIEĆ SZKODLIWY WPŁYW NA AKTYWNOŚĆ I SKUPIENIE UWAGI DLA DZIECI!

NASUWA SIĘ PYTANIE PO CO PIĆ TAKIE COŚ, JEŚLI TO SZKODZI?
O tych związkach przemysłowych można przeczytać tutaj:
pl.wikipedia.org/wiki/Tartrazyna i pl.wikipedia.org/wiki/B%C5%82%C4%99kit_brylantowy_FCF

Producenci wszystko mogą dodać do produktu, jeśli tylko zgadza się to z etykietą, takie niestety są teraz przepisy w krajach członkowskich UE.
NIE BADANY JEST PRODUKT POD KATEM SZKODLIWOŚCI, LECZ CZY ZAWARTOŚĆ JEST TAKA SAMA JAK SKŁAD NA OPAKOWANIU!!!
Teraz produkty przyciągają nas reklamą i pięknymi opakowaniami, ale niestety to co jest w środku zatruwa nasz organizm;/

CZYTAJCIE SKŁADY!

P.S. Oczywiście nie muszę mówić, ale napiszę, co stało się z tym napojem - wylałam go do zlewu by moje dzieci go nie wypiły!

Nie możesz dodać komentarza.

 
  •  
     
    Ja ostatnio odstawiłam pastę do zębów z fluorem. Znalazłam zamiennik (naturalny)! w sklepie zielarskim. Stosuję ją dopiero miesiąc ale wydaje się być ok. Małymi kroczkami staram się pozbywać takiej chemii ze swojego otoczenia. Pozdrawiam